
Рушникосушарка електрична SANTAN Сходи Омега 530х600 біла, правостороння
- Немає в наявності
- Код: 106295
2 690,50 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушарка електрична SANTAN Сходи Омега 530х600 біла, правостороння
Матеріал: вуглецева сталь
Розмір: 615х530х155 мм
Відстань між центрами підключення: 500 мм
Потужність: 72 Вт
Напруга живлення: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Країна виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Білий |
| Кількість секцій | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Драбина |
| Висота | 600 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Сталева |
| Міжосьова відстань | 50 см мм |
| Міцність | 72 Вт Вт |
| Регулювання температури | Без терморегулятора |
| Розташування вимикача | Справа |
| Тип | Електричний |
| Тип кріплення | Стаціонарний |
| Ширина | 530 мм |
- Ціна: 2 690,50 ₴



