
Картридж фільтра SANTAN поліпропіленова нитка 10", 10 мкм
- Немає в наявності
- Код: 100834
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж SANTAN - це фільтруючий змінний елемент механічного очищення води та інших рідин.
Картридж з поліпропіленової нитки видаляє механічні домішки: пісок, іржу, окалину, тверді частинки.
Розмір: 10"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм ± 5 мм |
| Діаметр | 58 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | поліпропіленова нитка |
| Принцип очищення | проточний |
| Ресурс | 12 000 л. |
| Розмір | 10" |
| Ступінь фільтрації | 10 мкм |
| Тип | картридж фільтра |
| Тип фільтру | змінний картридж водяного фільтра |
- Ціна: 39 ₴

