
Картридж фільтра поліпропіленова нитка SANTAN Grande, 10", 1 мкм
- Немає в наявності
- Код: ---
58,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж фільтра поліпропіленова нитка – це змінна деталь у фільтрі, яку необхідно змінювати з постійною періодичністю.
Розмір: 10"
Змінний картридж для магістральних фільтрів для води
Матеріал: поліпропіленова нитка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм ± 5 мм |
| Діаметр | 63 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | поліпропіленова нитка |
| Ресурс | 8000 л. |
| Розмір | 10" |
| Ступінь фільтрації | 1 мкм |
- Ціна: 58,50 ₴

