
Секція радіатора біметалевого AQUAVITA 500/100 Х12, 30 бар
- Немає в наявності
- Код: -
292,50 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Секція радіатора біметалічного AQUAVITA призначена для встановлення в системах водяного опалення житлових, громадських та промислових будівель. Радіатори виготовлені з матеріалу, що має підвищену теплопровідність.
У конструкції біметалічного радіатора використовуються два матеріали - сталь та алюміній. Висока міцність повністю сталевого колектора, дозволяє батареї витримувати тиск 20 атмосфер, без наслідків. Алюміній не контактує з теплоносієм, тому радіатор може працювати на воді будь-якої якості, немає жодних додаткових вимог ні до PH-фактору, ні до ступеня засміченості.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Міжосьова віндстань 500 мм
Висота секції 550 мм
Довжина секції 74 мм
Ширина секції 96 мм
Приєднувальний розмір 1 дюйм
Робочий тиск 30 бар
Максимальний робочий тиск 50 бар
Максимальна температура теплоносія 120 °C
Теплова віддача однієї секції 170 Вт
Вага однієї секції 12,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquavita |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Біметал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,5 кг кг |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Міжосьова відстань | 500 мм мм |
| Період експлуатації | 12 років |
| Робочий тиск | 30 бар |
| Розмір | 55х9,6х7,4 см |
| Теплова потужність | 170 Вт |
| Тип радіатора | Секційний |
- Ціна: 292,50 ₴






