
Картридж фільтра SANTAN Premium бавовняна нитка 10", 5 мкм
- Немає в наявності
- Код: 999-240410053
86,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель картриджу SANTAN - може використовуватися, як для гарячої, так і для холодної води, в проточних фільтрах, подвійних, потрійних системах та системах зворотного осмосу. Ефективно очищає воду від шкідливих домішок, зберігаючи корисні мінерали і мікроелементи. Складається зі 100% бавовни.
Діаметр: 60 мм ± 2 мм
Висота 250 мм ± 5 мм
Розмір: 10"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм ± 5 мм |
| Діаметр | 60 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 120 |
| Матеріал | поліпропіленова нитка |
| Принцип очищення | проточний |
| Ресурс | 12 000 л. |
| Розмір | 10" |
| Ступінь фільтрації | 5 мкм |
| Тип | картридж фільтра |
| Тип фільтру | змінний картридж водяного фільтра |
- Ціна: 86,50 ₴



