
Тримач для рушника прямий, подвійний AQUAVITA Bronze, KL-73802
- Немає в наявності
- Код: 103515
522,20 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач для рушника AQUAVITA - один із головних атрибутів ванної кімнати, без якого немислимий порядок та затишок у ній, має настінний монтаж. Подвійний.
Ширина 63 см, Глибина 15 см, Висота 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquavita |
| Колір | Бронзовий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рушникотримачі |
| Висота | 13 см |
| Глибина | 15 см см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип встановлення | Підвісний |
| Ширина | 63 см |
- Ціна: 522,20 ₴

