
Картридж фільтра SANTAN поліпропіленова нитка 10", d=60 мм
- Немає в наявності
- Код: 100830
44,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Існує безліч способів очищення води. Одним із найефективніших є фільтрація через систему, оснащену картриджами з поліпропіленових ниток. Цей підхід дозволяє очистити водяні маси від піску, іржі та інших частинок розміром більше 1 мкм. Такі конструкції довговічні, але потребують регулярного обслуговування – чищення та заміни витратних комплектуючих, до яких належить картридж фільтра .
Технічні характеристики
Фільтри з картриджами із пропіленових ниток широко застосовуються для облаштування комунікацій у комерційних та житлових приміщеннях. Елемент очищення у таких системах підлягає регулярній заміні. При виборі необхідно враховувати технічні характеристики колби.
Картридж фільтра SANTAN поліпропіленова нитка 10" - це одна з найпопулярніших модифікацій. Має такі технічні дані:
• висота – 250 мм ± 5 мм
• ступінь фільтрації – 5 мкм;
• діаметр – 60 мм ± 2 мм
Змінний елемент підходить для очищення холодної проточної води. Середній термін служби може сильно змінюватись, все залежить від ступеня забруднення водної маси. Сигналами до якнайшвидшого демонтажу серцевини можуть стати:
• погіршення смакових якостей одержуваної води;
• надмірне утворення накипу при кип'ятінні;
• зниження тиску в трубопроводі.
У нас ви зможете купити за доступними цінами запасні комплектуючі до фільтрів будь-якої конфігурації. Товари відповідають високим стандартам якості та пройшли відповідні перевірки.
Доставка продукції здійснюється у всі регіони, доступна послуга самовивезення. З детальними умовами можна ознайомитись у відповідному розділі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 250 мм ± 5 мм |
| Діаметр | 60 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | поліпропіленова нитка |
| Принцип очищення | проточний |
| Ресурс | 12 000 л. |
| Розмір | 10" |
| Ступінь фільтрації | 5 мкм |
| Тип | картридж фільтра |
| Тип фільтру | змінний картридж водяного фільтра |
- Ціна: 44,50 ₴

