
Картридж фільтра SANTAN багаторазовий, 10"
- Немає в наявності
- Код: 123219
58,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж фільтра багаторазовий - призначений для усунення води хлору і різних органічних сполук.
Це картриджі багаторазового використання, призначені для всіх фільтрів 10”
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм ± 5 мм |
| Діаметр | 63 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Принцип очищення | проточний |
| Ресурс | 12 000 л. |
| Розмір | 10" |
| Ступінь фільтрації | 50 мкм |
| Тип | картридж фільтра |
| Тип фільтру | багаторазовий картридж водяного фільтра |
- Ціна: 58,50 ₴

