
Проєктор ультракороткофокусний Epson EB-815E UHD, 5000 lm, LASER, 0.16, WiFi
- Немає в наявності
- Код: V11HA99180
225 445 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Epson EB-815E — ультракороткофокусний лазерний проєктор із роздільною здатністю UHD, яскравістю 5000 люмен і коефіцієнтом проєкції 0.16. Завдяки Wi-Fi та сучасній лазерній технології забезпечує яскраве зображення у великих форматах навіть з мінімальної відстані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип матриці | 3LCD |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | 1 /2 x 8 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 156 x 695 x 341 |
| Клас пристрою | професійний, для презентацій, офісний |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Проєкційне співвідноошення | ультракороткофокусний (до 0.8)/(0.16:1) |
| Реальна роздільна здатність | 3840 x 2160 (UHD) |
| Ресурс лампи | 20000 рік |
| Потребується потужність | 380 Вт |
| Тип лампи | Laser |
| Яскравість екрану | 5000 лм |
- Ціна: 225 445 ₴







