
Пральна машина Indesit фронтальна, 5кг, 1000, A++, 43см, білий
- Немає в наявності
- Код: OMTWSA51052WEU
10 222 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 85 x 59.5 x 42.5 |
| Глибина | 42.5 см см |
| Завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Легке прасування, Бавовна ЕКО, Полоскання + Віджим, Синтетика, Злив + Віджим, Біле |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
- Ціна: 10 222 ₴
