
Пилосос Gorenje мішковий, 800Вт, 3л, вага-7.6кг, HEPA, індикатор, телескоп, сенсорне упр, сіро-зелений
- Немає в наявності
- Код: VC2328G6MBL
7 199 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос MASTER поєднує високу потужність у 2300 Вт з ефективним всмоктуванням 470 Вт для глибокого очищення. Завдяки місткому пилозбірнику на 3 л та HEPA-фільтру прилад забезпечує якісне прибирання і чисте повітря. Зручність використання підкреслюють телескопічна алюмінієва трубка, сенсорне управління та індикатор заповнення мішка. Модель оснащена гумовими колесами, довгим кабелем 10 м і системою Active Bumper для захисту меблів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.6 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 27,7 x 31 x 43,4 |
| Харчування | Мережа |
| Обсяг пилозбірника | 3 л |
| Потужність всмоктування | 470 Вт |
| Потребується потужність | 800 Вт |
| Тип | мішковий |
| Тип прибирання | сухе |
- Ціна: 7 199 ₴









