
Пилосос Gorenje контейнерний, 850Вт, конт пил -3.3л, HEPA, телескоп трубка, синій
- Немає в наявності
- Код: VC2206G4ADBL
5 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос AIRDEEP оснащений потужним двигуном 2200 Вт та забезпечує силу всмоктування 330 Вт. Контейнер об’ємом 3,3 л дозволяє зручно збирати пил без потреби у мішках. Для зручності використання передбачені телескопічна металева трубка, поворотна ручка та система Active Bumper. Прилад має гумові колеса, захист від перегріву та радіус дії 9 м для комфортного прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.4 кг кг |
| Обсяг пилозбірника | 3.3 л |
| Потужність всмоктування | 330 Вт |
| Потребується потужність | 850 Вт |
| Тип | контейнерний |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Тип прибирання | сухе |
- Ціна: 5 799 ₴









