
Пилосос Gorenje контейнерний, 800Вт, конт пил -3.3л, HEPA, телескоп трубка, сенсорне упр, голубий
- Немає в наявності
- Код: VC2302G6AHBL
6 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос AIRHARDFLOOR поєднує високу потужність двигуна 2300 Вт та ефективність всмоктування 350 Вт, що гарантує ретельне прибирання. Завдяки пластиковому контейнеру об’ємом 3,3 л ви зможете легко очищати пилосос без додаткових витрат на мішки. Телескопічна алюмінієва трубка, гнучкий шланг та сенсорне управління забезпечують комфорт у використанні. Захисний бампер, гумові колеса та ергономічна ручка роблять роботу ще зручнішою та безпечнішою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.2 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 27,9 x 26,8 x 43,3 |
| Обсяг пилозбірника | 3.3 л |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Потребується потужність | 800 Вт |
| Тип | контейнерний |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Тип прибирання | сухе |
- Ціна: 6 499 ₴








