
Пилосос Gorenje контейнерний, 800Вт, конт пил -3.3л, HEPA, телескоп трубка, червоний
- Немає в наявності
- Код: VC2202G4AHR
5 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос AIRHARDFLOOR оснащений пластиковим контейнером об’ємом 3,3 л та потужністю всмоктування 330 Вт. Він має телескопічну металеву трубку та гнучкий шланг для зручного прибирання. Сенсорне управління та поворотна ручка забезпечують комфорт у використанні. Завдяки довгому кабелю, захисному бамперу та гумовим колесам прилад легко маневрує і безпечний у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.1 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 27,9 x 26,8 x 43,3 |
| Обсяг пилозбірника | 3.3 л |
| Потужність всмоктування | 330 Вт |
| Потребується потужність | 800 Вт |
| Тип | контейнерний |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Тип прибирання | сухе |
- Ціна: 5 599 ₴









