
Тример Babyliss Super-X Metal Black Edition, для вусів та бороди, акум., насадок-2, кейс, підставка, сталь, чорно-сірий
- Немає в наявності
- Код: T991E
4 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример Babyliss Super-X Metal Black Edition підходить для догляду за бородою та вусами, оснащений високоточними лезами з японської сталі. Працює від Li-Ion акумулятора до 300 хвилин, має 2 насадки (1–6 мм та 7–12 мм), зарядну підставку з USB та сумку для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Колір | Чорний |
| Кількість установок довжини | 2 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | акумулятор/Li-Ion |
| Комплектація | документація, насадка для стрижки, тример, зарядна підставка, сумка для зберігання |
| Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 12 мм |
| Насадки | для стрижки волосся/(1-6 мм та 7-12 мм) |
| Особливості | Вібраційний двигун |
| Тип | мультитример |
| Час заряджання акумулятора | 3 г |
- Ціна: 4 499 ₴






