
Дугоподібна опора для садового тунелю 54x48 см, TYCT115448
- Готово до відправки
- Код: TYCT115448
61,99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дугоподібна опора для садового тунелю 54x48 см, TYCT115448
Технічні дані:- Ширина: 48 см
- Висота: 54 см
- Діаметр: 11 мм
- Колір: зелений
- Виготовлена зі сталі, покритої пластиком
- Стійка до впливу атмосферних умов
- Можливість використання покриттів з плівки або агротканини для захисту рослин від шкідників і заморозків
- Служить для створення конструкції садового тунелю
- Проста у використанні
- Тип упаковки: наклейка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TYCT115448 |
| Висота | 54см |
| Діаметр | 1.1см |
| Паковання | 1 |
| Фасування | 1, 5, 55 |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 61,99 ₴



