
Водонагрівач IQ-therm Classic-CLV080
- Немає в наявності
6 258 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бойлер із мокрим ТЕНом IQ-therm Classic 80 літрів (CLV080)
Електричні водонагрівачі IQ-therm Classic має не тільки привабливий сучасний дизайн, але й надійний захист від корозії, високу гігієну води, що готується, а також довгий термін служби. Водонагрівач IQ-therm Classic обладнаний термостатом з тепловим та електричним захистом, пристроєм, що запобігає охолодженню. IQ-therm Classic - це бойлер з мінімальними тепловтратами та безшумною роботою, що відповідає європейським вимогам якості та безпеки. ]]>
Електричні водонагрівачі IQ-therm Classic має не тільки привабливий сучасний дизайн, але й надійний захист від корозії, високу гігієну води, що готується, а також довгий термін служби. Водонагрівач IQ-therm Classic обладнаний термостатом з тепловим та електричним захистом, пристроєм, що запобігає охолодженню. IQ-therm Classic - це бойлер з мінімальними тепловтратами та безшумною роботою, що відповідає європейським вимогам якості та безпеки. ]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IQ-Therm |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Країна виробник | Болгарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 23 |
| Вага з водою (кг.) | 68 |
| Встановлення | Настінний |
| Габариті (ВxШxГ) см. | 90x51x47,5 |
| Гарантія на водонагрівач | 12 місяців |
| Харчування | 220 В |
| Запобіжний клапан | Да |
| Колір бойлера | Білий |
| Кількість/потужність ТЕНів (Вт) | Один ТЕН: 2000 |
| Об'єм водонагрівача, л | 80 л. |
| Підключення гарячої води | 1/2" |
| Підключення холодної води | 1/2" |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу) | Мокрий ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний, вертикальний |
| Форма баку | Циліндрична |
- Ціна: 6 258 ₴

