
G12080SC Душова кабіна GRACE прямоуг. 1200x800x1900 мм скло прозоре
- Немає в наявності
19 002 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Koller Pool — торгова марка європейської високоякісної сантехнічної продукції. Центральний офіс розташований в австрійському місті Вітіс, виробничі потужності в Австрії та інших країнах Євросоюзу. Асортимент Koller Pool містить акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи й аксесуари для ванних кімнат.
Устаткування фабрик проходить постійну модернізацію, а технології оновлюються згідно з інноваційними розробками. Тестування готової продукції здійснюється залученими незалежними експертами, що гарантує високий рівень кожного виробу — від зручності форми до якості деталей.
Квадратна душова кабіна GRACE G12080SC від Koller Pool розміром 190 х 120 х 80 см з розсувними дверцятами — це класична душова огорожа без даху, постачається без піддону.
Ця модель чудово впишеться в будь-який куточок вашої ванної кімнати та комплектується стильними ручками та роликами.
Каркас кабіни виготовлений із високоякісного алюмінієвого сплаву, товщина прозорого гартованого скла становить 6 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50,3 кг кг |
| Варіант скла | Прозоре |
| Габарити (ВхШхД) | 190 х 120 х 80 см |
| Гарантія, міс | 72 |
| Двері | Розсувні |
| Задні стінки | Немає |
| Комплектація | Ручки |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Кут встановлення | Універсальний |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність даху | Немає |
| Наявність піддона | Без піддону |
| Особливості | Можливе встановлення без піддона, Дві нерухомі стінки та двоє розсувних дверей на роликах |
| Тип | Душова кабіна |
| Товщина скла, мм | 6 мм |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 19 002 ₴





