
Прально-сушильна машина Electrolux фронтальна, 9(5)кг, 1400, D, 58см, дисплей, пара, інвертор, білий
- Немає в наявності
- Код: EW7W4492U
28 699 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прати, сушити чи відпарювати можна в одній машині. У сушильній машині 700 SteamCare можна прати та сушити навіть вовну, не переймаючись усадкою. Або використовуйте пару замість повного циклу прання: це займає лише 25 хвилин і скорочує споживання води на 96%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.7 см |
| Глибина | 57.6 см см |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Делікатна, Вовна, Бавовна ЕКО, Джинс, ополіскування, Верхній одяг, Machine Clean, Hygiene, Віджим + Злив, Quickcare 69Min, Onego 20/60Min, Освіження з обробкою парою |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.7 см |
- Ціна: 28 699 ₴






