
Водонагрівач електр. TIKI компакт GT, 15л, 2кВт, монтаж під мийкою, мех. кер-ння, A, білий, 700189
- Немає в наявності
- Код: GT15UMINI_TIKI
8 299 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач TIKI Mini PBT 15V9 (GT15UMINI_TIKI) - це компактний та ефективний прилад для нагріву води з об’ємом баку 15 літрів. Він оснащений “мокрим” ТЕНом потужністю 2000 Вт, що забезпечує швидкий нагрів води. Монтаж водонагрівача можливий у вертикальному положенні, а матеріал баку - сталь з емалевим покриттям, що гарантує довговічність та корозійну стійкість. Максимальна температура води, яку може нагріти прилад, становить 75°C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 11 кг кг |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 50 x 35 x 31 |
| Колір | Білий |
| Обсяг ємності для води | 15 л |
| Потребується потужність | 2000 Вт |
| Тип | проточний |
| Встановлення | під мийку |
| Час нагрівання | 29 /від 10 до 65°C |
- Ціна: 8 299 ₴








