
Водонагрівач електр. TESY Modeco Ceramic круглий із теплообмінником GCV9SL 1004724D C21 TS2RCP, 100л, 2,4кВт, сухий тен, мех.
- Немає в наявності
- Код: 304326
26 469 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбінований водонагрівач Tesy Modeco 100 л, сухий ТЕН 2х1,2 кВт серії ModEco Ceramic з сухим ТЕНом (2 нитки напруження) і вбудованим змійовиком - це ефективне рішення для систем гарячого водопостачання в будинках, де є альтернативні джерела теплової енергії: твердопаливний або газовий котел і т.д. Бойлер зроблений з дотриманням найвищих європейських стандартів безпеки і якості. Всередині бак захищають від корозії склокерамічне покриття, анод.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 98,5 х 47 х 49,6 /(Ø 47 см) |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 60 °C |
| Номінальна потужність теплообмінника | 18.5 |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Продуктивність | 433 куб. м/год |
| Потребується потужність | 2400 Вт /(номінальна) |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Встановлення | Вертикальна |
- Ціна: 26 469 ₴




