
Дошка кухонна ARDESTO Gemini, 25х15х0.8см, пластик, сірий
- Немає в наявності
- Код: AR1425GR
169 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна дошка ARDESTO Gemini сірого кольору – вкрай необхідний аксесуар на кожній кухні. Виріб виготовлено з харчового пластику – безпечного для здоров’я та практичного матеріалу, та термостійкої гуми. Дошка не виділяє та не вбирає запахів і рідини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 см |
| Тип | дошка кухонна |
| Товщина | 0.8 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 169 ₴





