
Електрочайник Gorenje 1.7л, подвійні стінки, LED дисплей, Strix контроль, чорний
- Немає в наявності
- Код: K17DWDII
1 899 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки об'єму чайника Gorenje на 1,7 л, ви зможете закип’ятити воду одразу на всю сім’ю. Дуже зручно також, коли у вас в гостях багато друзів. Він оснащений системою захисту від перегрівання та автовідключення. Обертання на 360° для зручності. Термостат Strix. Подвійні стінки з нержавіючої сталі для ефективного утримання тепла. Легке очищення завдяки спеціальній конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 1.7 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 223 х 256 х 160 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал для корпусу | пластик, метал |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Особливості | Фільтр від накипу, Обертання на 360 °, LED-дисплей, Термостат Strix, Відсік для зберігання шнура, Індикатор роботи, Кнопка ввімкнення/вимкнення, Електронне регулювання температури, Подвійні стінки з нержавіючої сталі |
| Міцність | 1850 Вт /- 2200 Вт Вт |
| Керування | електронне |
- Ціна: 1 899 ₴









