
Подрібнювач Gorenje, 400Вт, чаша-1000мл, скло, білий
- Немає в наявності
- Код: S400XG
849 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подрібнювач Gorenje S400XG - це зручний прилад для подрібнення овочів, фруктів, м’яса, горіхів та льоду. Завдяки функції натискання та компактному розміру, подрібнення продуктів ще ніколи не було таким простим. Цей подрібнювач має достатньо потужності, щоб ефективно подрібнювати будь-які продукти, від овочів до найтвердіших горіхів. Міцна скляна чаша дозволяє подавати будь-який соус або вершки, які ви приготуєте в ній.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Матеріал чаші | Скло |
| Об'єм чаші | 1 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16,5 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпуса | пластик, метал |
| Матеріал насадок | нержавіюча сталь |
| Насадки | подрібнювач |
| Особливості | Мірна шкала на ємності для точного дозування, захисний вимикач, Леза та чашу можна мити в посудомийній машині, Подвійний ніж подрібнювача, Ручка на чаші, Робота на змінному струмі (AC двигун) |
| Міцність | 400 Вт Вт |
| Режими | Імпульсний, Турбо |
| Тип | Стаціонарний |
| Ширина | 10.2 см |
- Ціна: 849 ₴







