
Скиборізка Gorenje, 100Вт, лезо-нержавіюча сталь, діаметр ножа-170мм, корпус-метал/пластик, сірий
- Немає в наявності
- Код: R708A
5 419 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Словенська якість. Скиборізка розроблена, спроектована та виготовлена у Словенії. Вона повністю виготовлена з матеріалів, що не містять бісфенолу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 1.2 м |
| Діаметр леза | 17 см |
| Колір | Сірий |
| Лезо | зубчастот, лезо Solingen |
| Міцність | 100 Вт Вт |
| Приєднувальна потужність | 100 Вт |
| Розміри | 2.5 |
| Тип | скиборізка |
| Товщина різу | 0-15 |
- Ціна: 5 419 ₴









