
Піч електрична ARDESTO Elegance, 60л, 2000Вт, електр., конвекція, подвійне скло, рожен, сірий
- Немає в наявності
- Код: MEO-F60RCEL
5 199 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична піч ARDESTO Elegance – ліпший вибір для сучасної кухні. Об’єм 60 л, потужність 2 040 Вт, 6 режимів приготування і регулювання температури від 50 до 250 °C забезпечують широкі можливості для кулінарних витівок. Модель оснащено цифровим дисплеєм, таймером (90 хв), конвекцією та індикацією завершення процесу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38,4 х 60 х 49,4 |
| Колір | нержавіюча сталь, сірий |
| Конструкція | незалежна |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Об'єм | 60 л |
| Освітлення | 1 /18 Вт |
| Міцність | 2040 Вт Вт |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Функції | конвекція, індикація закінчення процесу приготування |
- Ціна: 5 199 ₴









