
Піч електрична ARDESTO, 60л, 2000Вт, механіч., подвійне скло, білий
- Немає в наявності
- Код: MEO-F60W
3 899 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична піч ARDESTO має об’єм 60 л, потужність 2 018 Вт і широкий діапазон регулювання температури від 50 до 250 °C. Вбудований таймер до 90 хв і 3 режими готування допоможуть створювати кулінарні шедеври з максимальною зручністю. Контроль приготування здійснюється за допомогою індикації завершення і внутрішнього освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38,4 х 60 х 49,4 |
| Колір | нержавіюча сталь, білий |
| Конструкція | незалежна |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Об'єм | 60 л |
| Освітлення | 1 /18 Вт |
| Міцність | 2018 Вт Вт |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Функції | індикація закінчення процесу приготування |
- Ціна: 3 899 ₴









