
Піч електрична ARDESTO Line-R, 48л, 1600Вт, механіч., конвенція, кремовий
- Немає в наявності
- Код: MEO-F48CRLR
4 444 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична піч ARDESTO Line-R – це компактна, але потужна модель об’ємом 48 л. За потужності 1 640 Вт забезпечує діапазон регулювання температури від 50 до 250 °C. Піч оснащено таймером (90 хв), 6 режимами приготування, цифровим дисплеєм і конвекцією для рівномірного розподілення тепла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 33 х 59 х 46,5 |
| Колір | Кремовий |
| Конструкція | незалежна |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Об'єм | 48 л |
| Освітлення | 1 /18 Вт |
| Міцність | 1640 Вт Вт |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Функції | конвекція, індикація закінчення процесу приготування |
- Ціна: 4 444 ₴









