
Плита Electrolux комбінована, 58л, 50x60см, конвекція, пара, нерж
- Немає в наявності
- Код: LKK560010X
16 899 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбінована плита Electrolux LKK560010X – це ідеальне поєднання функціональності та елегантного дизайну. Газова варильна поверхня забезпечує швидке та точне приготування страв завдяки чотирьом потужним конфоркам, а електрична духовка з рівномірним розподілом тепла гарантує досконале запікання. Сучасний дизайн з нержавіючої сталі не лише додає стилю вашій кухні, але й робить плиту легкою в догляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | є |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Конвекція, Освітлення, Гриль + верхній нагрів, конвекція + верхній + нижній (100°C), гриль + верхній + конвекція, кільцевий + випаровувач + конвекція, кільцевий + конвекція, верхній + нижній, верхній + нижній + конвекція, конвекція + верхнє нагрівання, St |
| Обсяг духовки | 58 л |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | Механічне |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 16 899 ₴




