
Секатор контактний Cellfast IDEAL, D різу 16мм, довжина 20см
- Немає в наявності
- Код: 40-415
666 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний одноручний контактний секатор призначений для різання сухих гілок. Максимальний діаметр різання 16 мм. Ручки покриті поверхнею safetouch, яка забезпечує надійне захоплення та зручність експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Вага | 0.164 кг |
| Загальна довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Максимальна товщина гілок | 16 мм |
| Максимальний діаметр зрізу | 16 мм |
| Тип | сікатор |
| Тип живлення | механічний |
- Ціна: 666 ₴



