
Сучкоріз контактний Cellfast BASIC, храповий механізм, D різу 45мм, 710мм, 1000гр
- Немає в наявності
- Код: 42-420
1 191 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворучний сучкоріз призначений для різання сухої деревини. Неслизька поверхня SAFETOUCH забезпечує міцне захоплення та комфорт використання. Верхнє лезо покрите антипригарним покриттям, що забезпечує безпечне зрізання рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Вага | 1 кг |
| Загальна довжина | 710 мм |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна товщина гілок | 45 мм |
| Максимальний діаметр зрізу | 45 мм |
| Тип | сучкоріз |
| Тип живлення | механічний |
- Ціна: 1 191 ₴



