
Плита Electrolux комбінована, 58л, 60x60см, дисплей, конвекція, пара, нерж
- Немає в наявності
- Код: LKK660221X
20 899 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Electrolux LKK660221X — це сучасна плита з газовою варильною поверхнею та електричною духовкою. Вона оснащена 4 газовими конфорками та різними режимами приготування в духовці, що робить її ідеальною для тих, хто цінує швидкість приготування та точність випікання. Нержавіюча сталь забезпечує стильний вигляд, а функція самоочищення духовки значно спрощує догляд за приладом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85.7 см |
| Газ-контроль | є |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Конвекція, Освітлення, Гриль + верхній нагрів, конвекція + верхній + нижній (100°C), гриль + верхній + конвекція, кільцевий + випаровувач + конвекція, кільцевий + конвекція, верхній + нижній, верхній + нижній + конвекція, SteamBake, низ, конвекція + верхн |
| Обсяг духовки | 58 л |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | Механічне |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 20 899 ₴



