
Електрочайник Gorenje, 1,5л, 2,200 Вт, корпус- нержав., Strix, матовий, чорний
- Немає в наявності
- Код: K15DWBK
999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник Gorenje K15DWBK об'ємом 1,5 літра та потужністю 2200 Вт забезпечує швидке кип'ятіння води. Корпус із матової нержавіючої сталі надає приладу стильний вигляд і забезпечує довговічність. Оснащений надійним контролером Strix для безпечного та ефективного використання. Чорний матовий дизайн доповнить будь-який інтер’єр кухні, поєднуючи функціональність із сучасним стилем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 25,2 х 23 х 15,9 см |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Обертання на 360 °, Термостат Strix, Кнопка ввімкнення/вимкнення, Подвійні стінки з нержавіючої сталі, Білий індикатор роботи, Відділення для зберігання шнура |
| Міцність | 2200 Вт Вт |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 999 ₴






