
Електрочайник Gorenje 1.7л, 2,200 Вт, strix контроль, скло, нерж
- Немає в наявності
- Код: K17GDWII
1 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник Gorenje K17GDWII об'ємом 1,7 літра та потужністю 2200 Вт забезпечує швидке кип'ятіння води. Він оснащений високоякісним контролером Strix для надійної та безпечної роботи. Корпус чайника виконаний із міцного скла з елементами з нержавіючої сталі, що надає йому стильного та сучасного вигляду. Прозорий дизайн дозволяє легко контролювати рівень води, а поєднання скла та нержавіючої сталі забезпечує довговічність і естетичність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Об`єм | 1.7 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 26,7 х 23 х 15,7 см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Особливості | Фільтр від накипу/незнімний, Обертання на 360 °, Термостат Strix, Кнопка ввімкнення/вимкнення, Білий індикатор роботи, Відділення для зберігання шнура, Легке очищення |
| Міцність | 2200 Вт Вт |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 1 499 ₴









