
Біде Deante Peonia , чорне
- Немає в наявності
- Код: CDE_NBPW
12 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне біде Deante Peonia стане стильним і функціональним доповненням вашої ванної кімнати. Виготовлене з якісної кераміки чорного кольору, воно має отвір для змішувача, що забезпечує легкість встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 510 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Монтаж | Настінний |
| Серія | Peonia |
| Тип | Біде |
- Ціна: 12 999 ₴
