
Верстат свердлильний Einhell TC-BD 450 450Вт D13мм 600-2650об/хв 13кг
- Немає в наявності
- Код: 4520592
7 494 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїм характеристикам і номінальній потужності двигуна 450 Вт свердлильний верстат Einhell TC-BD 450 забезпечує високоточне свердління для широкого спектра робіт. П'ять налаштувань швидкості від 600 до 2650 хв-1 дають змогу оптимально регулювати швидкість, для різних матеріалів і використовуваного свердла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12.99 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон оборотів шпинделя | 600 /- 2650 об·хв (5-ступінчаста) |
| Кіл-ть швидкостей | 5 |
| Максимальна глибина свердління | 50 мм |
| Міцність | 450 Вт Вт |
| Призначення | для точного свердління отворів |
| Розмір робочого столу | 160 х 160 |
| Тип | верстат свердлильний |
| Тип патрона | кільцевий, ключовий |
- Ціна: 7 494 ₴




