
Водонагрівач електр. BOSCH плаский слім Tronic 3500, 50л, 1.5кВт, ун. монтаж, електр. кер-ння, B, білий
- Немає в наявності
- Код: 7736507291
14 590 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач Bosch Tronic 3500 T забезпечує зручне гаряче водопостачання з функціями енергозбереження, що ідеально підійде для вашого дому. Його бак прямокутної форми виконано зі склокераміки та емальованої сталі, що гарантує довговічність і захист від корозії. Завдяки потужності 1500 Вт, два ТЕНи забезпечують швидке нагрівання води, досягаючи максимальної температури 75°C. Можливість встановлення як вертикально, так і горизонтально дозволяє гнучко адаптувати прилад до вашого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 27.3 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 87,5 x 46,9 x 27,8 |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Мінімальна температура нагріву води | 30 °C |
| Обсяг ємності для води | 50 л /47 л (корисний) |
| Потребується потужність | 1500 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | мокрий ТЕН |
| Встановлення | вертикальна, горизонтальна |
| Функції | терморегулятор/(на передній панелі) |
- Ціна: 14 590 ₴




