
Шліфмашина шліфувально-гравірувальна Ryobi EHT150V 150Вт 10000-35000об/хв 115 приладь 0.6кг кейс
- Немає в наявності
- Код: 5133000754
2 899 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравер RYOBI EHT150V має простий і ефективний принцип роботи, який робить його універсальним апаратом із досить широкою сферою застосування. До цієї моделі випускається широкий спектр насадок, які неабияк розширюють функціонал апарата, завдяки функції блокування шпинделя, міняти насадки стане ще простіше. Корпус моделі виготовлений із високоміцного й ударостійкого матеріалу, він має ергономічний дизайн і прогумовані вставки GripZone, які підвищують комфортність і безпеку роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг кг |
| Вібрація | 8.3 м/с ² |
| Діаметр цанги | 1.6, 3.2 мм |
| Харчування | електромережа |
| Комплектація | гравер, гнучкий вал, стійка, насадки /- 115 шт, інструкція, кейс |
| Міцність | 150 Вт Вт |
| Тип | гравер обертальний |
| Швидкість обертання | 10000-35000 об/хв об/хв |
- Ціна: 2 899 ₴









