
Сушарка для взуття електрична ARDESTO, потужність 10Вт, функція озонування, білий+сірий
- Немає в наявності
- Код: ESHD-001
479 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична сушарка ESHD-001 забезпечить зручний і ефективний догляд за взуттям, рівномірне висушуючи його всією поверхнею корпусу. Передбачено використання для взуття розміром 35-45 (EU). Вмикають сушарку натисканням на кнопку, для з’єднання з мережею наявний шнур завдовжки 1,45 м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | за 8 років |
| Довжина шнура живлення | 1.45 м |
| Колір | білий+сірий |
| Напруга | 220-240 В |
| Міцність | 10 Вт Вт |
| Підходить для взуття з розмірами | 35-45 (EU) |
| Робоча температура сушіння | 55-60 °C |
| Тип | cушарка для взуття |
- Ціна: 479 ₴





