
Сушарка для взуття електрична ARDESTO, потужність 10Вт, функція озонування, білий+фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: ESHD-002
499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична сушарка ESHD-002 буде надійним помічником, забезпечуючи ефективне висушування взуття. Пристрій максимально рівномірно висушує по всій поверхні корпусу. Сушарка автоматично вимикається через 8 год, гарантуючи безпеку та економію енергії. Робоча температура для оптимального висушування без ризику пошкодження взуття становить 55-60 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | за 8 років |
| Довжина шнура живлення | 1.45 м |
| Колір | білий+фіолетовий |
| Напруга | 220-240 В |
| Міцність | 10 Вт Вт |
| Підходить для взуття з розмірами | 35-45 (EU) |
| Робоча температура сушіння | 55-60 °C |
| Тип | cушарка для взуття |
- Ціна: 499 ₴




