
Водонагрівач електр. TIKI круглий GBF, 100л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, С, білий, 700158
- Немає в наявності
- Код: GBF100E5-ECON_TIKI
14 699 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач TIKI GBF об’ємом 100 літрів ідеально підходить для великої родини. Потужний "сухий" тен на 2 кВт забезпечує ефективний нагрів води та зменшує утворення накипу. Електронне керування дозволяє легко налаштовувати температуру для максимального комфорту. Водонагрівач має клас енергоефективності С, що забезпечує баланс між продуктивністю та економією. Стильний білий дизайн гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Вага | 34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 98 x 48 x 49 |
| Колір | Білий |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Потребується потужність | 1000 Вт/x2 |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Встановлення | Настінна |
| Функції | захист від перегрівання, світлодіодний термометр, функція самонавчання, індикація несправності термостата, сухий протипожежний захист, індикація перегрівання, індикатор інтелектуальної роботи, регулювання діапазону температури/до 75 °C |
| Час нагрівання | 196 /від 10 до 65 °C |
- Ціна: 14 699 ₴









