
Прально-сушильна машина Bosch фронтальна, 10.5(6)кг, 1400, A, 60см, дисплей, i-Dos, інвертор, пара, білий
- Немає в наявності
- Код: WNC254A0ME
56 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прально-сушильна машина Bosch WNC254A0ME поєднує сучасні функції, такі як зворотний рух барабана, регулювання температури сушіння, сенсорне керування та LCD-дисплей. Оснащена індикацією перевищення дозування, контролем піноутворення та функцією відтермінування часу. Економне споживання води та освітлення барабана забезпечують зручність та ефективність використання. Ідеальний вибір для якісного догляду за одягом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.8 см |
| Глибина | 62.2 см см |
| Завантаження білизни для прання | 10.5 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Вовна, Синтетика, ополіскування, Еко 40-60, Змішані тканини, Віджим/злив, Делікатне прання, Автоматична 40°C, Супер 15 хв/прання та сушіння 45 хв, Сушiння за часом, Полегшення прасування, MyTime (МайТайм) сухе |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип двигуна | Інверторний, EcoSilence Drive |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |
- Ціна: 56 999 ₴









