
Фен будівельний Tekhmann THG-2001 2000Вт 350/550°С 300/500л/хв 0.7кг
- Немає в наявності
- Код: 847038
900 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будівельний фен Tekhmann THG-2001 має два температурні режими (350°C/550°C) і регульовану швидкість потоку повітря (300/500 л·хв), що дозволяє виконувати різноманітні завдання. Захист від перегріву подовжує термін служби нагрівального елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Вага | 0.7 кг |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтогарячий |
| Максимальна робоча температура | 500 °C град. |
| Мінімальна робоча температура | 350 °C |
| Повітряний потік, л/хв | 300/500 |
| Тип | пістолетний |
- Ціна: 900 ₴





