
Фен будівельний Tekhmann THG-2003 2000Вт 50/400/600°С 250/250/500л/хв 0.7кг
- Немає в наявності
- Код: 845281
1 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будівельний фен Tekhmann THG-2003 має три температурні режими (50°C, 50-400°C, 50-600°C) та регульований потік повітря, що дозволяє виконувати широкий спектр завдань. Захист від перегріву та стабільна основа для стаціонарного використання забезпечують безпеку та зручність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг кг |
| Колір | Жовтогарячий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна робоча температура | 600 °C град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C |
| Повітряний потік, л/хв | 250/250/500 |
| Потребується потужність | 2000 Вт |
| Тип | пістолетний |
- Ціна: 1 100 ₴






