
Фен будівельний Tekhmann THG-2100 DA 2100Вт 50-600°C 300/500л/хв 1.7кг
- Немає в наявності
- Код: 849173
2 080 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен THG-2100 DA призначений для використання в промислових цілях. Конструкція виробу вміщена в корпус, виготовлений з термостійкого пластика. В основі роботи інструменту лежить принцип конвективного нагріву потоку повітря від компресора під час його проходження через розігріту зону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Вага | 1.7 кг |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтогарячий |
| Максимальна робоча температура | 600 °C град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C |
| Повітряний потік, л/хв | 300/500 |
| Тип | пістолетний |
- Ціна: 2 080 ₴



