
Фрезер Зеніт ЗФРП 12/1800 Профи 1800Вт цанга 8 та 12мм 8000-30000об/хв 4.3кг
- Немає в наявності
- Код: 850981
3 440 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальна фрезерна машина ЗФРП-12/1800 профи представляє собою ручний настільний інструмент для механічної обробки деревини, пластику та деревовмісних композитів при формуванні профілів, отворів, пазів, узорів, орнаментів, написів на панелях для меблів, плінтусах тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Вага | 4.3 кг |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | фрезер |
| Глибина фрезерування | 40 мм |
| Максимальне число оборотів | 30000 об/хв |
| Плавний пуск | 1 |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 3 440 ₴





