
Пилосос акумуляторний Ryobi ONE+ HP RSV18X-1X40G 18В 1х4А·год 90Вт 20кПа контейнер 0.8л HEPA12 3.1кг
- Немає в наявності
- Код: 5133005660
13 299 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос акумуляторний Ryobi RSV18X-1X40G (код товару: 5133005660) серії ONE+ HP (High Performance) призначений для збору пилу та бруду з килимів та твердих підлог, пропонує вражаючу продуктивність та зручність. Безщітковий акумуляторний пилосос Ryobi RSV18X-1X40G із потужним акумулятором ємністю 4.0 А·год стане ідеальним помічником у прибиранні вашого будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг /(без акамуляторів) кг |
| Обсяг пилозбірника | 0.8 л |
| Потужність всмоктування | 90 Вт |
| Потребується потужність | 150 Вт |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип прибирання | сухе |
- Ціна: 13 299 ₴




