
Дриль ударний Tekhmann TID-13/1200 2S 1200Вт ШЗП 13мм 0-1100/2800об/хв 3.6кг
- Немає в наявності
- Код: 848642
3 040 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударний дриль TID-13/1200 2S обладнаний двошвидкісним редуктором, що розширює сферу його застосування. Інструмент призначений для свердління циліндричних отворів малого або великого діаметру за допомогою свердел в двох режимах: ударно-обертальному і обертальному.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип | Дриль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | картонна коробка, запасні вугільні щітки |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Міцність | 1200 Вт Вт |
| Тип патрона | швидкозажимний/(металевий одномуфтовий) |
| Частота ударів в хвилину | 42000 // 16500 уд/хв |
- Ціна: 3 040 ₴







