
Лобзик Tekhmann TJS-9011 900Вт 0-3000об/хв 3.6кг
- Немає в наявності
- Код: 846524
2 400 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лобзик електричний Tekhmann TJS-9011 потужністю 900 Вт і частотою 0–3000 ходів/хв забезпечує точне та ефективне різання деревини (до 110 мм) і металу (до 10 мм). Оснащений регулятором швидкості, перемикачем маятникового ходу, лазерним покажчиком лінії різу та швидкозатискним фіксатором пиляльного полотна. Кут нахилу платформи до 45° і електронна система регулювання швидкості роблять його зручним і універсальним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання дерева | 110 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Комплектація | Картонна коробка, інструкція/(технічний паспорт), Лобзик, ключ, додаток №1/(перелік сервісних центрів), гарантійний талон |
| Напруга | 220 В / ± 10% |
| Особливі властивості | Лазерний вказівник, Можливість регулювання швидкості, перемикач способу видалення пилу, однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією |
| Похилий різ | 45 º /(вправо/вліво) |
| Потребується потужність | 0.9 кВт |
| Частота ходу | 3000 |
- Ціна: 2 400 ₴







