
Пила шабельна Tekhmann TRS-15/1300 LRH 1300Вт пропил 150мм хід 29мм 2.5кг
- Немає в наявності
- Код: 850986
3 450 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шабельна пила Tekhmann TRS-15/1300 LRН призначена для широкого спектру завдань, починаючи від обрізки невеликих гілок на присадибних ділянках і закінчуючи професійними будівельними роботами. Ця модель успішно впорається з прямим та криволінійним різанням листового і фасонного профілю з дерева, облицювальних будівельних матеріалів, металів, пластмаси та інших (крім тих, що містять азбест). Проте конструкція виробу не розрахована для різання цегли, бетону, газобетону, природних мінералів, керамічної плитки, та передбачає роботу виключно двома руками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг кг |
| Тип | шабельна |
| Глибина пропилювання | 150 мм/(деревина), 6 мм (метал) |
| Харчування | електромережа |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | клас виробу: II, LED підсвічування, поворотна ручка, безключова заміна полотна |
- Ціна: 3 450 ₴









